1991 Yılında kurulan firmamız kauçuk sektöründe kullanılan Banbury (Dahili Karıştırıcı) , Hamur Makinası, Stock Blender, Kalender, Extruder ve Preslerin imalat ve revizyonunu gerçekleştirmektedir. Hasanağa Organize Sanayi Bölgesinde 3000 m2 alan içerisinde faaliyete devam etmekteyiz. 


Ülkemizde faaliyetde bulunan kauçuk firmaları makine ihtiyaçlarının teknolojik gelişmelerine hızla uyum sağlamak ve kullanıcı - çalışan memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışmak başlıca misyonumuzdur.

Ülkemizde kauçuk sektöründe faaliyette bulunan firmalarımız ihtiyaçları olan makinelerin büyük kısmını yurt dışından temin etmek zorundaydılar, hem maliyet açısından hem de daha sonra makinaların revizyon aşamasında bir çok problemlerle ve güçlükle karşılaşılmaktaydı. Bu makine ihtiyacını karşılamak ve kauçuk firmalarına daha ekonomik, daha hızlı yedek parça ve akım konusunda yardımcı olmak amacıyla kurulan firmamız uzman kadrosu ve günümüzün gerektirdiği teknolojik gelişimlerle her geçen yıl üretim ve kalite kapasitesini artırarak kauçuk sektörüne destek vermekten dolayı mutlu ve gururluyuz.